• Dětská skupina Meteorka Brno aktuálně

 • Kroužky

  JAK VĚCI FUNGUJÍ 

  Ve školce si na zábavných úkolech představujeme nejrůznější fyzikální zákony, vyzkoušíme si známé pokusy s vodou, teplem, mrznutím, vzduchem, světlem a tmou, zrcadly, magnety, změnou tvarů, rozpouštěním, tuhnutím, výbuchy sopky . Snažíme se u dětí podporovat tvořivost a intuici.

  MATEMATIKA A LOGIKA

  Zřizovatelem dětské skupiny je Asociace pro komunikační nástroje a internet věcí, z.s., jedním z našich cílů je proto podporovat u dětí matematické a logické myšlení. Ve školce poznáváme tvary, počítáme, skládáme a stavíme, doplňujeme, dáváme si hádanky a mnoho dalšího.

  HÝBÁLEK

  Sportovní kroužek HÝBÁLEK vede v naší školce trenérka Peťa. Děti si mohou vybrat z mnoha sportovních aktivit jako jízda na kole, in-line brusle, běh, míčové hry, kondiční trenálek pro nejmenší. Naše školka spolupracuje se Sportovním klubem Meteor Brno a kromě samotného kroužku nabízíme také účast na nejrůznějších soutěžích a kláních.

  POVÍDÁLEK

  Během pobytu dětí ve školce se staráme os správný vývoj jejich řeči. Do denních aktivit zapojujeme různá artikulační cvičení a říkánky. Pokud však budete chtít, abychom s vaším dítětem pracovali také individuálně, je pro děti připraven kroužek POVÍDÁLEK. Zde teta Simča, logopedická asistentka, s dětmi procvičuje pusinku dle jejich potřeb. Zároveň se snaží o rozvoj slovní zásoby, oromotoriky a také o rozvoj grafomotoriky.

  ANGLIČTINKA

  Ve školce se snažíme o to, aby děti měly možnost setkávat se s angličtinou každý den, a to pomocí různých hrátek, písniček, anglického divadýlka. Pokud byste si přáli angličtinu intenzivnější, je možnost přihlásit děti do kroužku ANGLIČTINKA. Děti se s tetou Simonkou učí nová slovíčka, poslouchat písničky a povídat si zcela individuálně.

  PÍŠŤALKA

  Písničky jsou radost a radost jsou písničky. Chceme, aby vaše děti byly radostné a veselé. Proto během dne také zpíváme a tancujeme. Děti budou vytleskávat rytmus a možná složíme také kapelu! Zároveň však jsou pro děti připraveny také individuální hodiny flétničky. Flétnička je dobrá nejen pro krásnou hudbu, přínosná je také pro správné dýchání.

 • © 2017 Všechna práva vyhrazena
  Dětská skupina Meteorka Brno

 • Web spravuje Spraveno.cz
  Servis PC Brno