Teta Barča

Barbora M.

Teta Barča vystudovala pečovatelský obor. V rámci přípravy na tuto profesi si v praxi prošla dětskými skupinami různých věkových kategorií, včetně péče o tělesně a duševně postižené děti. Díky tomu nasbírala zkušenosti jak v oblasti výchovy a vzdělávání dětí, tak i zdravotní péči. V současné době se připravuje na závěrečné zkoušky chůvy.

Postarat se o vaše děti a pracovat s nimi si přála celý život. Stojí si za tím, že ve věku těchto dětí bychom jim měli ukázat všechno krásné, co jim může svět nabídnout. Učí se pomalu odlučovat od rodičů a teta Barča je tu od toho, aby jim to co nejvíce ulehčila. Má celoživotní vztah k dětem, zároveň si děti lehce vytvoří vztah s ní. Učí děti pohybové aktivity, vyrábění a navazování nových vztahů. Při všech těchto věcech klade důraz na to, aby to děti bavilo a rády se vracely zpátky.

Ve volném čase má ráda dlouhé procházky v přírodě s jejím čtyřnohým přítelem, práci na zahrádce. Ráda také poznává nová místa jak v ČR, tak i v zahraničí a to díky turistice, která ji baví.

  • © 2017 Všechna práva vyhrazena
    Dětská skupina Meteorka Brno

  • Web spravuje Spraveno.cz
    Servis PC Brno