Teta Denisa

Denisa Kuřinová

Teta Denisa studovala na Gymnáziu v Uherském Hradišti a letos úspěšně dokončila magisterské studium Učitelství pro 2. stupeň na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Od září nastupuje na plný úvazek učit angličtinu na základní školu v Brně.

Již během studia na vysoké škole sbírala Denisa zkušenosti ve výchově a vzdělávání dětí různého věku. Brigádně pracovala ve školce v Brně, učila na základní škole v Kuřimi a také působila jako vychovatelka v družině. Další pracovní zkušeností během studia bylo doučování dětí druhého stupně základní školy.

Teta Denisa má zkušenosti také s hlídáním dětí v zahraničí. Jako au-pair pracovala v létě roku 2017 v Londýně, kde hlídala dva malé kluky ve věku 2 a 5 let. V dalších letech (léto 2018 – 2020) hlídala děti na francouzském ostrově Korsika. Tam se starala o 3 děti a celou domácnost.

Největší zálibou tety Denisy je cestování a vaření. Ráda po světě objevuje nové chutě a poté je vždy zkouší uvařit své rodině a přátelům. Od základní školy hraje na housle a spoustu let působila v mažoretkovém týmu v Hluku, se kterým dosáhli spousty úspěchů (1. vicemistr světa, mistr Evropy).

  • © 2017 Všechna práva vyhrazena
    Dětská skupina Meteorka Brno

  • Web spravuje Spraveno.cz
    Servis PC Brno