Teta Lenička

Lenka H.

Teta Lenka vystudovala střední zdravotnickou školu v Brně obor Laboratorní asistent, následně pokračovala ročním studiem angličtiny na jazykové škole a dále pak tříletým bakalářským studiem Sociální pedagogiky na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Další vzdělání si doplnila v podobě zkráceného studia Předškolní a mimoškolní pedagogiky.

Svoje zkušenosti s dětmi začala teta Lenka získávat asi v šestnácti letech jako instruktorka, později vedoucí a občas i jako zdravotnice na letních táborech, rodinných pobytech a školkách v přírodě pod CK Špuntík. Další mimopracovní zkušenosti s dětmi teta Lenka získávala při doučování a hlídání dětí a jako asistentka při hodinách plavání s dětmi s autismem.

Teta Lenka pracovala tři a půl roku jako týdenní pečující teta v Klokánku (zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc – Fond ohrožených dětí), kde získala velmi cenné zkušenosti v práci s dětmi různého věku od miminek až po středoškoláky. Zde si také doplnila vzdělání ve formě akreditovaného kurzu Pracovníka v sociálních službách. Následně pracovala jako učitelka ve waldorfské MŠ. Začátkem roku 2016 se rozhodla pro kurz Montessori pedagogiky pro MŠ a vědomosti a zkušenosti zde získané uplatňovala necelý rok v Montessori MŠ. V roce 2017 si společně s tetami Aličkou a Pavlínkou založily Meteorku, kde teta Lenka s nadšením pracuje dodnes.

Teta Lenka ráda zpívá a tancuje, velmi ji baví hrát na kytaru, klavír i flétnu. Ráda sportuje a často také chodí na procházky do přírody se čtyřnohým členem rodiny. Velmi ráda tráví čas s rodinou či přáteli nebo s dobrou knížkou.

  • © 2017 Všechna práva vyhrazena
    Dětská skupina Meteorka Brno

  • Web spravuje Spraveno.cz
    Servis PC Brno